Superku automobilius

Ko gero, tokių arba panašių skelbimų „Superku automobilius“, teko matyti ir internete, ir spaudoje bei visur kitur, kur tik įmanoma pateikti žinią apie save. Ne vienam vairuotojui net už savojo automobilio valytuvo teko rasti panašų raštelį, nors, rodos, ši transporto priemonė visiškai nepanaši į tas, kurios niekam nebereikalingos stoviniuoja šalikelėse. Tiesiog kažkada vis tiek kiekvienam tenka susidurti su situacija, kai prireikia kažkur padėti automobilį, nebetinkamą arba tiesiog nebereikalingą, jei jis keičiamas naujesniu, geresniu, gražesniu. Be automobilio nebeįsivaizduojame savo gyvenimo, jie yra pagrindiniai pagalbininkai atliekant darbus, atostogaujant, tai – tiesiog yra žmogaus kasdienybės dalis. Kai jis nekelia jokių rūpesčių, yra tarsi nepastebimas, tačiau, jei tik pareikalauja nors menkiausio laikotarpio remontui, tuomet jo šeimininkas, rodos, nebežino kaip gyventi, kad visur suspėtų. O ką daryti, kai automobilis atitarnauja šeimininkui ištikimai ilgus metus, jau imama dairytis pirkti naująjį, tuomet kur padėti senąjį? Ogi tuomet verta atsiminti už valytuvo atsiradusį lapelį su užrašu „Superku automobilius“.

Darbuotojai, kurių veikla yra įvairių transporto priemonių supirkimas, savo darbą išmano ir suorganizuoja pirkimo – pardavimo procesą greitai, sklandžiai ir patikimai. Kaip visa tai vyksta?  Žmogus, norintis parduoti automobilį, paskambina arba kreipiasi internetu, ten užpildydamas pateiktą anketą ir netrukus sulaukia būtent šių darbuotojų vizito. Jie apžiūri automobilį, įvertina jo išorę bei techninę dalį ir pagal atitinkamą rinkos situaciją šeimininkui pateikia galimą pirkimo kainą. Jei automobilis dar tinkamas važinėti arba po remonto galimas dar ilgas jo kelias, tuomet galbūt verta šeimininkui pasidomėti kitais pardavimo variantais, jei svarbus yra ne laikas, bet norima gauti kuo daugiau pinigų. Tačiau, jei parduodamas automobilis jau atitarnavo ir nebeverta jo „gaivinti“ jokiomis priemonėmis, jis tėra vertas amžino poilsio vietos, tuomet ir retai tikimasi už jį dar gauti kažkokių pinigų. Tačiau įmanoma parduoti netgi ir seniai pamirštą, metų metais dulkėjusį kieme „automobiliu“ jau sunkiai bevadinamą daiktą. Paskambinus atitinkamiems darbuotojams, išgirdus ragelyje „Klausau, aš superku automobilius“, galima tikėtis, jog net tuomet pirkimo – pardavimo procesas įvyks sėkmingai, t.y. bus ne atiduotas, ne išmestas, o parduotas (tai reiškia – už jį sumokami pinigai).

Taigi lapelis su užrašu „Superku automobilius“ dar nereiškia, kad jūsų automobilis atrodo taip, kad reikėtų pasirūpinti nauju, tačiau visuomet ateis tas laikas, kai viso to prireiks.