Superkame automobilius

Jeigu Jūsų kieme stovi automobilis, kurį norite parduoti, tuomet esate tinkamoje vietoje. Nes mes superkame automobilius:

  • Bet kokio amžiaus. Nesvarbu, ar jie nauji, ar daugelį metų keliais jau riedėję automobiliai iki 2014 metų, mes galime juos nupirkti ir dar sumokėti nemenką pinigų sumą. Jei Jūsų automobilis yra senesnis nei keli dešimtmečiai, apie jį konkrečiai teiraukitės mūsų darbuotojų, tačiau esame įsitikinę, kad automobilis, kurio mes nenupirktumėm, tiesiog neegzistuoja.
  • Bet kurios markės ar modelio. Mums tinka įvairiose šalyse gaminti automobiliai bei kitokios transporto priemonės. Superkame netgi ir tuos automobilius, kurie yra su vairu dešinėje pusėje.
  • Bet kokios būklės. Dažnai žmonės bijo kreiptis į tuos žmonės, kurie superka automobilius, jei jų transporto priemonė jau yra nebetinkama važiuoti, neberemontuotina. Mums tai – ne kliūtis, nes superkame automobilius ir tuomet, kai jie tą pačią po pirkimo minutę gali važiuoti toliau, ir tada, kai mašina ar kt. jau yra „atgyvenusi savo“ ir jos vieta jau tik auto sąvartyne. Kad tokie nevažiuojantys automobiliai neužimtų kieme vietos ir mūsų aplinkoje būtų kuo daugiau erdvės bei mažiau šiukšlių ir kenksmingų medžiagų, tokius nebereikalingus automobilius būtina sutvarkyti. Ir mes tai darome!
  • Bet kurioje Lietuvos vietoje. Galime atvykti ir į didžiuosius šalies miestus, ir į atokiausius rajonų centrus, miestelius ar net vienkiemius. Atstumas mums tikrai nėra problema, tačiau į tolimesnę vietovę ne taip greitai atvykstame, tad, kol apsilankysime pas Jus, gali praeiti ir kelios dienos – nusiteikite tam. Aišku, viskas priklauso ir nuo atstumo, ir nuo mūsų bei Jūsų galimybių, o visa tai galima suderinti.
  • Bet kuriuo paros metu. Dirbame be išeiginių, 24 valandas per parą, taigi atvykti ir apžiūrėti Jūsų parduodamą automobilį galime tuo laiku, kuris yra patogiausias parduodančiam žmogui.
  • Su bet kokiais turimais dokumentais. Automobiliai gali turėti galiojantį techninės apžiūros taloną (t. y. dar būti tinkami važinėjimui) arba jų šie dokumentai jau nebegaliojantys – mes vis tiek nupirksime tokį automobilį. Netgi ir tuomet, jei pasibaigęs draudimo laikotarpis, mums tai nėra kliūtis – drąsiai apie tai sakykite mūsų darbuotojui. Kitais atvejais, kai pirkėjas nori toliau važinėti nusipirktu automobiliu, jam pastarieji dokumentai yra svarbūs, tačiau mums jie nėra svarus rodiklis. Tačiau paties automobilio dokumentai bei jo šeimininko asmenybę įrodantis dokumentas yra reikalingi forminant pirkimo – pardavimo sutartį.