SUPERKAME AUTOMOBILIUS KAUNE

Ką daro kauniečiai, jei turi nereikalingą, nebenaudojamą automobilį, kurį norima tiesiog kur nors „padėti“? Yra nemažai būdų, kaip galima parduoti nenaują, tačiau dar važiuojantį automobilį.

Pirmiausia, galima duoti skelbimą į vieną iš populiariausių specializuotų internetinių portalų, ką pastaruoju metu dažniausiai daro susidūrusieji su automobilių pirkimu – pardavimu. Tačiau internete publikuojama tokia galybė skelbimų, kad vienas vienintelis jūsiškis ketinimas tiesiog „paskęs“ toje skelbimų jūroje. Dar vienas, seniau dažnai naudotas būdas – skelbimą publikuoti spaudoje. Tokiu būdu, žinoma, pats skelbimas kartu su laikraščiu „atkeliaus“ pas žmones į namus ar darbo vietą, tačiau tikimybė, kad tame skaitytojų būryje pasitaikys rimtas pirkėjas, yra labai labai menka. Aišku, skelbimus galima iškabint gyvenamoje aplinkoje ant stulpų, skelbimų lentose, tačiau vėlgi, kaip ir ankstesni minėti variantai, tai užims daug laiko, tačiau rezultatai, kad ir nepareikalaus išlaidų, vis tiek labai mažai tikėtini.

Tiesa, galima pasinaudoti savo gyvenamosios vietos privalumais ir bandyti automobilį parduoti Kauno automobilių turguje. Tačiau vos vieną kartą ten apsilankiusieji žino, kokia galybė stovi ten parduodamų automobilių. Bandymas pasinaudoti šia prekybos vieta užims labai daug laiko ir jėgų – juk labai retas žmogus gali tiek skirti savo pajėgų. Taigi – ką daryti???

Ogi tiesiog kreiptis į tuos žmonės, kurie apie savo veiklą praneša visais įmanomais būdais. Mes superkame automobilius Kaune, nesvarbu, kokios būklės jie bebūtų. Sunku įsivaizduoti, tačiau mes galime sumokėti pinigus net už visiškai niekam nebetinkamą transporto priemonę. O kur dar tie privalumai, kad jums nereikės niekur važiuoti, gaišti laiko ir t.t... Mes superkame automobilius Kaune, kurie:

  • Nebevažiuoja;
  • Daužti, patyrę avariją ir visaip kitaip suniokoti;
  • Seni, surudyję ir praradę savo prekinę išvaizdą;
  • Su vairu kairėje pusėje;
  • Važiuojantys ir techniškai tvarkingi;
  • Su būtinais važiavimui dokumentais ir be jų: techninės apžiūros talono ar draudimo.

Taigi, kaip supratote, tokio automobilio, kokio negalėtumėme nupirkti, tiesiog nėra. Sumokėsime automobilio išvaizdą bei techninį stovį atitinkančią pinigų sumą greitai, patogiai ir be jokių rūpesčių.

Ką reikia daryti, jei nusprendėte naudotis mūsų paslaugomis? Pirmiausia reikėtų paskambinti mūsų nurodytais telefono numeriais arba tiesiog internete užpildyti anketą. Joje suvesti duomenys apie parduodamą automobilį mūsų darbuotojams suteiks daugiau informacijos, pagal kurią bus lengviau nustatyti preliminarią kainą. Ir tuomet tereikia laukti skambučio, kurio metu galėsite susitarti apie pardavimo sąlygas. Paprasta, patogu ir greita!