Perku auto

perku auto

Labai dažnai tenka pamatyti skelbimų svetainėse ar laikraščių atitinkamose skiltyse tokį užrašą „Perku auto“, kuris neretai atrodo keistai. Sutikite, keistai pasijuntate, jeigu tokį lapelį randate ir užkištą už savojo automobilio valytuvo ar įmestą į pašto dėžutę. Juk automobilis – tai ne grybai ar uogos, kurių gausu miškuose, ir tai nėra urminio naudojimo daiktas, t.y. juk nereikia vienam žmogui prisipirkti keleto automobilių. Taigi, ką galėtų reikšti toks užrašas „Perku auto“ ir ką juo norima pasakyti visuomenei, jei jau į ją taip kreipiamasi?

„Perku auto“ – GREITA paslauga vertinantiems laiką ir norintiems kuo greičiau parduoti savo automobilį, kuris tapo nebereikalingu. Kad viskas užtruktų kuo trumpiau, reikėtų tiesiog paskambinti nurodytu telefonu ir papasakoti  apie jį kuo daugiau, tuomet galėsite sužinoti ir kainą, už kurią įmanoma nupirkti automobilį. Taigi vos per vieną ar kelias dienas galite parduoti važiuojantį ar sugedusį, po avarijos, be techninės apžiūros ar be draudimo, surūdijusį, su vairu dešinėje pusėje ar, pavyzdžiui, skirtą utilizavimui automobilį.

„Perku auto“ – PATOGI paslauga, nes pirkimas ir pardavimas vyksta atsižvelgiant į norinčio parduoti automobilį žmogaus poreikius. Pirkėjai pasirūpina, kad automobilio šeimininkui būtų palankus laikas (dirbama ištisą parą be poilsio dienų, tad surasti abiems pusėms tinkamą variantą bus tikrai nesunku) ir vieta parodyti automobilį, derinti sąlygas bei vykdyti patį pirkimo – pardavimą. Šiam sandoriui įvykdyti būtina turėti mašinos dokumentus bei šeimininko asmens tapatybę bei teisę į parduodamą automobilį įrodančius dokumentus.

„Perku auto“ – PAPRASTA paslauga, nes viskas vyksta greitai, neeikvojant nei jėgų, nei nervų. Sudėtinga įsivaizduoti, kad šiais laikais įmanoma be sunkumų parduoti ne tik naują, dar tinkamą važinėti automobilį, bet ir visiškai pasenusį, surūdijusį, be langų ar netgi be ratų. Automobilių supirkėjai be problemų jį išsiveš savo transportu, prieš tai sutvarkydami visus reikiamus dokumentus ir dar sumokėdami už automobilį pinigus. Rodos, turėtumėt pats jiems mokėti už tai, kad atlaisvino kieme vietą, pasirūpino šiukšlių išvežimu, bet automobilių pirkimą vykdantys darbuotojai į tai žiūri atsakingai ir įvertina jį kaip dar dėmesio vertą daiktą bei sumoka už jį pinigus.

„Perku auto“ darbuotojai pasirūpins, kad būtų nupirkti dar daug kam tinkami  ir netinkami niekam automobiliai, už kuriuos dar bus sumokėti pinigai. Naudokitės, jei prireikė tokių paslaugų, nė neabejodami, nes tai – greita, patogu ir paprasta!