Auto supirkimas

Auto supirkimo paslauga pastaruoju metu itin paklausi tarp mūsų tautiečių. Yra kategorija žmonių, kurie pragyvena iš automobilių verslo, juos pirkdami užsienyje ir parduodami Lietuvoje, tačiau mūsų šalyje taip pat atsiranda žmonių, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių yra priversti parduoti jau nebereikalingą ar tiesiog jau nebetinkamą automobilį. Kokie variantai galimi šiam lietuviui? Ogi pirmiausia pačiam stovėti automobilių turguje ir mėnesiais laukti savojo pirkėjo („Ar sulauks?“ – labai nemenkas klausimas). Įdėti skelbimą į laikraštį ar internetinį portalą, o po to ilgai atsakinėti į nerimtai besidominčiųjų skambučius – taip pat variantas, suteikiantis vilties, kad gal nors po ilgo laiko atsakant į skambučius ar aprodant susidomėjusiems automobilį kažkas jį nupirktų. Abiem šiais atvejais vilties parduoti automobilį yra labai mažai, tikėtina, kad galbūt net ir neįmanoma, kai automobilių rinka perpildyta ir pirkėjų mažoka. Taigi šiuo atveju naudingiausia, greičiausia ir patikimiausia paslauga - auto supirkimas. Kaip viskas vyksta šiuo, dar ne itin pažįstamu Lietuvoje, būdu?

  1. Pirmiausia, reikėtų susisiekti su auto supirkimą vykdančiais mūsų darbuotojais ir informuoti apie norimą parduoti savąjį automobilį.
  2. Dar vienas būdas greitai pasiekti auto supirkimą atliekančius darbuotojus – internetinėje svetainėje užpildyti ten pateiktą anketą. Įvedus į ją informaciją su Jumis susisieks norintys automobilį pirkti darbuotojai. Pateiktoje formoje reikėtų surašyti kuo daugiau duomenų: automobilio markę bei modelį, pagaminimo metus, spalvą, variklio tūrį, degalų rūšį, pavarų dėžę, kėbulo tipą, durų skaičių, turimus arba ne techninės apžiūros bei draudimo dokumentus. Pagal pateiktus duomenis jie galės preliminariai nustatyti automobilio kainą ir ją įvardinti telefonu.
  3. Jei Jus tenkina sąlygos, tuomet galima tartis dėl automobilio apžiūros Jums patogiu laiku ir toje vietoje, kur randasi parduodamas automobilis.

Norite kuo greičiau tuo nebereikalingu automobiliu atsikratyti? Mes tikrai tai padarysime be priekaištų ir sumokėsime atitinkančią automobilio būklei pinigų sumą. Tai yra patogu, nes nereikia ilgai laukti savo pirkėjo, gaišti bereikalingai savo brangų laiką, trukdytis ir laukti. Iš karto sutvarkysime reikiamus dokumentus, sumokėsime pinigus, neatidėliodami, kaip kiti, mokėjimo datos ateičiai, nes norisi savo paslaugas atlikti kuo greičiau ir patikimiau. Auto supirkimas yra vertinamas dar ir dėl to, kad nevažiuojantis automobilis yra išvežamas mūsų transportu tą pačią pirkimo – pardavimo dieną. Ar gi ne to Jūsų ieškojote?